preloader

Pzt - Paz 08:00 - 20:00

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma hizmeti veren firma olarak ev taşımak insanlar için oldukça zor ve uğraştıran bir durumdur. Eskiden yapılan nakliyeler de üst katlara eşyalarınız merdivenlerden taşınırken , günümüzde ise teknolojinin gelişmesiyle birlikte yük araçları ve yük asansörleri bu işleri halletmektedir. Bu araçların varklığı ile birlikte artık apartmanlara nakliyat işi bu kadar zaman almamaya başlamıştır. Asansör yardımıyla bu iş çok daha kolay bir hal almıştır.

Asansörlü Taşıma

Kamyonların yükleri taşıması ile birlikte çok daha hızlı yapılan nakliyat işleri asansörle birlikte yapıldığı zaman birkaç saate kadar halledilmiş oluyor. Asansör taşıma sistemi sayesinde yüksek katlara taşınacak olan eşyalar zarar görmeden çok daha rahat bir şekilde taşınır. Belli bir yüklerin belli mesafelere çıkarılması ve indirilmesi işlemi asansör aracılığı ile yapılmaktadır. Günümüzde demir halatın elektrikle buluşması sonucu tonlarca yükün taşınması asansörle kolay bir hale gelmiştir.

İstanbul  Asansörlü Taşımacılık

Yük asansörlerinin en büyük faydası, çok yüksek katlar da oturan kişilerin eşyalarını merdivenle çıkarmaktan kurtulmuş olmalarıdır. Asansörler artık çok yüksek katlara rahatlıkla çıkarak eşyaları da taşıma işlemini gerçekleştirir. Ancak asansörler de bu kadar sık yük taşınırken gerekli bakımlarının da mutlaka yapılması gerekir. Yılda bir kez olmak üzere bakımlarını yaptırmak gerekir. Bakımları yapılmadığı zaman halatların kopmasına ve faciaların yaşanmasına yol açar.

Asansör taşıma sistemi için firmamızdan hesaplı fiyat bilgisi mutlaka alınız. Taşınacak olan büyük eşyalar hakkında bilgi vermeniz bizim için yeterli olacaktır.

Hizmet Bölgelerimiz

Nakliyat hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçeleri

esenler nakliyat

Esenler bölgesinde evinizi uygun fiyatlara taşıma için bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

esenyurt nakliyat

Esenyurt nakliyat her türlü nakliye ihtiyacınıza cevap verebilecek nakliye hizmetimiz vardır.

sarıyer nakliyat

Sarıyer nakliyat firması olarak bu bölgede oturan vatandaşlarımıza uygun fiyata nakliye hizmetimiz vardır.

Müşterilerimiz Görüşleri

evini taşıdığımız kişilerin yorumları

Yeni evime taşınmak için hem uygun hemde kaliteli bir nakliyat firması arıyordum. Fakat ucuza bir fiyata anlaştığım "Özenver Nakliyat" nakliyat firması sahibi Ziya bey gerek şahsıma, gerek eşyalarıma büyük bir saygı göstererek kaliteli ve hesaplı taşıma gerçekleştirdiler çok memnunum. Güvenerek Tavsiye edebileceğim bir nakliye firması..

testimonial-img

İlknur Karabey

Ev Hanımı

Bağcılar da birçok ucuz fiyata nakliyat firması bulunsada çok ucuza nakliyat firmasına verip eşyalarımı riske atmak istemedim. Son olarak uygun nakliye fiyatı ve vereceği kalite hizmet ile "Özenver Nakliyat" firması ile anlaştım. Eşyalarımın ambalajlamasını yapıp evimi taşıdılar. Çok memnun kaldım.

testimonial-img

Buket Kılıçaslan

İnsan Kaynakları Müdürü

Uygun Fiyata Evden Eve Nakliyat Teklifi Alın

Hem kaliteli hemde hesaplı nakliye teklifi almak için bizi mutlaka arayın

Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat