preloader

Pzt - Paz 08:00 - 20:00

Bakırköy Nakliyat

Bakırköy Nakliyat

Öz Enver Nakliyat Bakırköy ilçesi ve çevresinde uzman ekibi ile her zaman müşterilerinin beklenti ve taleplerinden daha iyi kalitede evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya taşıma hizmetini vermektedir. Çalıştığımız müşterilerimiz bizimle sürekli çalışmalarını hedeflediğimiz için müşterilerimizin verdiğimiz hizmetin kalitesinden memnun kalmaları bizim için çok önemlidir. Bakırköy ilçesinde veya başka istanbul ilçelerinde evinizi taşıtmak için Bakırköy nakliyat firması Öz Enver Nakliyata güvenebilirsiniz.

Bakırköy Hakkında

Bakırköy, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan tarihi bir ilçesidir. Bakırköy Osmanlı döneminden beri önemini korumaktadır. İstanbul’un merkezi ilçeleriden bir tanesidir. İlçenin Marmara Denizi’ne kıyısı bulunmaktadır. Bakırköy sahili günümüzde de ilçe sakinlerinin en çok rağbet gösterdiği yerlerden bir tanesidir. İlçeye ulaşımın kolay olması, özellikle Atatürk Havaalanı’na ve Otogar’a yakın olması ilçenin en büyük artı özellikleridir. Bakırköy özellikle doksanlı yıllarla beraber eğlence ve alışveriş merkezlerinin kurulduğu hızla modernleşen bir ilçe konumuna gelmiş ve sürekli gelişmiştir. Bakırköy Yeraltı Çarşısı ilçenin en önemli alışveriş ve ticaret merkezlerinden birtanesidir. Ayrıca kafe, bar, restorantlar ile ilçe sosyal hayat açısından da çok zengindir. Bakırköy ilçesinin sürekli değişim halinde olması nedeniyle emlak hayatı her zaman canlı olmuştur. Bu nedenle profesyonel bir ekibi ile Bakırköy nakliyat firması Öz Enver nakliyatdan destek almanızı öneririz.

Hizmet Bölgelerimiz

Nakliyat hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçeleri

esenler nakliyat

Esenler bölgesinde evinizi uygun fiyatlara taşıma için bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

esenyurt nakliyat

Esenyurt nakliyat her türlü nakliye ihtiyacınıza cevap verebilecek nakliye hizmetimiz vardır.

sarıyer nakliyat

Sarıyer nakliyat firması olarak bu bölgede oturan vatandaşlarımıza uygun fiyata nakliye hizmetimiz vardır.

Müşterilerimiz Görüşleri

evini taşıdığımız kişilerin yorumları

Yeni evime taşınmak için hem uygun hemde kaliteli bir nakliyat firması arıyordum. Fakat ucuza bir fiyata anlaştığım "Özenver Nakliyat" nakliyat firması sahibi Ziya bey gerek şahsıma, gerek eşyalarıma büyük bir saygı göstererek kaliteli ve hesaplı taşıma gerçekleştirdiler çok memnunum. Güvenerek Tavsiye edebileceğim bir nakliye firması..

testimonial-img

İlknur Karabey

Ev Hanımı

Bağcılar da birçok ucuz fiyata nakliyat firması bulunsada çok ucuza nakliyat firmasına verip eşyalarımı riske atmak istemedim. Son olarak uygun nakliye fiyatı ve vereceği kalite hizmet ile "Özenver Nakliyat" firması ile anlaştım. Eşyalarımın ambalajlamasını yapıp evimi taşıdılar. Çok memnun kaldım.

testimonial-img

Buket Kılıçaslan

İnsan Kaynakları Müdürü

Uygun Fiyata Evden Eve Nakliyat Teklifi Alın

Hem kaliteli hemde hesaplı nakliye teklifi almak için bizi mutlaka arayın

Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat