preloader

Pzt - Paz 08:00 - 20:00

Halkalı Nakliye

Halkalı Nakliye

Halkalı nakliyat, kurulduğu tarihten bugüne kadar geçen uzun yıllar boyunca nakliye sektörüne hizmet veren, taşıma sırasında müşteriye sunulan birçok modern ve çağdaş nakliye çözümlerine öncülük eden verdiği her hizmet sonrası iş tecrübesi deneyimleri ve müşteri referansları artan, sektörde marka olmayı başarmış nakliye firmasıdır.

Halkalı nakliyat olarak zamanla müşterimize sunduğumuz her hizmet bizi müşteri beklentilerinin ne yönde olduğu, müşterilerin firmalardan ne beklediği, eşyaların güvenli bir şekilde naklinin sağlanması adına nelerin yapılması gerekliliği konusunda tecrübe sahibi yapmıştır. Bununda müşteriye hizmet esnasında yansıtılması sonrası eşyaların tekine bile zarar gelmeden taşınması imkanını sağlamıştır.

Halkalı Evden Eve Nakliyat

Halkalı evden eve nakliyat, firması piyasa da firmaların müşterisine sunduğu hizmetin dışında kendi geliştirmiş olduğu çözümleri sunarak hizmet eder, Piyasada yaşanan rekabetten uzak hareket ederek belirlediği fiyat ekseninde müşterisine sunar, çünkü kaliteli hizmetin profesyonel taşımanın bir maiyeti vardır, Ucuz fiyat vererek müşteriyi kapmak sonrada mağdur etmek firmamızın iş ahlakına ters düşmektedir.

Halkalı nakliyat, çalışan her personelin alımında büyük hassasiyet ve titizlik göstermektedir. Bir kere alacağı personelin işini sevmesi işine sadık olması bizin için ön plandadır. Malzemenin seçimi de aynı titizlikle yürütülmektedir. Araçların periyodik bakımlarının yapılmasına da çok özen gösteriyoruz.

Halkalı Nakliyat Eşya Depolama

Sizde eşyalarınızı güvenilir bir şekilde yerine ulaştırabilmek için Halkalı nakliyat eşya depolama firmamız araç kapasitesini devamlı olarak büyütmektedir. Eşyalarınızın taşınması esnasında herhangi bir zarar görmemesi için araçlarımız içerisinde özel sistemler yer almaktadır. Firmamız Halkalı içerisinde taşımacılık fiyat aralıklarını devamlı olarak iyileştirme politikasında ilerletmektedir. Nakliyat uygulaması sırasında taşınma durumunda yer alan eşyalarınızın tek seferde taşınmasını sağlamaya firmamız bu konuda taşımacılık konusundaki yetkinliğini siz değerli müşterilerimize de hissettirecektir.

Hizmet Bölgelerimiz

Nakliyat hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçeleri

esenler nakliyat

Esenler bölgesinde evinizi uygun fiyatlara taşıma için bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

esenyurt nakliyat

Esenyurt nakliyat her türlü nakliye ihtiyacınıza cevap verebilecek nakliye hizmetimiz vardır.

sarıyer nakliyat

Sarıyer nakliyat firması olarak bu bölgede oturan vatandaşlarımıza uygun fiyata nakliye hizmetimiz vardır.

Müşterilerimiz Görüşleri

evini taşıdığımız kişilerin yorumları

Yeni evime taşınmak için hem uygun hemde kaliteli bir nakliyat firması arıyordum. Fakat ucuza bir fiyata anlaştığım "Özenver Nakliyat" nakliyat firması sahibi Ziya bey gerek şahsıma, gerek eşyalarıma büyük bir saygı göstererek kaliteli ve hesaplı taşıma gerçekleştirdiler çok memnunum. Güvenerek Tavsiye edebileceğim bir nakliye firması..

testimonial-img

İlknur Karabey

Ev Hanımı

Bağcılar da birçok ucuz fiyata nakliyat firması bulunsada çok ucuza nakliyat firmasına verip eşyalarımı riske atmak istemedim. Son olarak uygun nakliye fiyatı ve vereceği kalite hizmet ile "Özenver Nakliyat" firması ile anlaştım. Eşyalarımın ambalajlamasını yapıp evimi taşıdılar. Çok memnun kaldım.

testimonial-img

Buket Kılıçaslan

İnsan Kaynakları Müdürü

Uygun Fiyata Evden Eve Nakliyat Teklifi Alın

Hem kaliteli hemde hesaplı nakliye teklifi almak için bizi mutlaka arayın

Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat