preloader

Pzt - Paz 08:00 - 20:00

Küçükçekmece Nakliyat

Küçükçekmece Nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat, İstanbul ilinde kaliteli ve ucuz nakliye hizmeti sunmaktadır. Ambalajlama eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni yerine ulaşabilmesi için nakliye sırasında mutlaka yapılması gerekir ve ambalajlamayı bir sanata benzetebiliriz. Firmamızda kaliteli evden eve nakliyat hizmeti verilmektedir. Küçükçekmece ilçesinde evinizi veya iş yerinizi başka bir yere taşıyorsanız Öz Enver Nakliyat firmasını güvenle tercih edebilirsiniz. Taşıma öncesi ambalajlama yapılması gereken önemli aşamalardan biridir. Bu zamanlarda aileniz, işleriniz ve işyeriniz arasında zamanınızı iyi kullanmanız gerekir. Ambalajlama gerçekten çok yorucu ve zaman isteyen bir iştir. Bundan dolayı evinizi taşımak için profesyonel bir yardım almalısınız. Öz Enver Nakliyat eşyalarınızı gün içinde hatta birkaç saat içinde ambalajlamaktadır. Ambalajlanan eşyalarınız hemen ardından nakliye araçlarına yerleştirilip taşınır, boşaltılır ve ambalajlarından çıkarılıp sizin belirlediğiniz düzene göre yerleştirilir. Firmamız kaliteli ve ucuz nakliye hizmeti ile taşıma aşmalarını stresli değil rahat bir şekilde atlatmanızı sağlar.

Küçükçekmece Nakliyat Ucuz

Ofisinizi veya evinizi bir yerden başka bir yere taşımak stres ve gerginliğe yol açan zor ve yorucu bir iştir. Evinizi taşımak ev içinde yaşayan tüm bireyleri maddi veya manevi yönden etkileyebilir. Şehirlerarası taşıma sonucu işinizden ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. Fakat kendinizi veya ailenizi yeni yerinize sorunsuz bir şekilde taşımak için planlar yapıp hazırlayabilirsiniz. Bunun için Küçükçekmece ucuz nakliyat firması Öz Enver Nakliyat firmasını güvenle tercih edebilirsiniz. Sizin bu zor işi rahat bir şekilde atlatmanız ve sorunsuz bir şekilde evinizi taşımak için yardım edebiliriz. Sorunsuz bir taşıma için özel olarak tasarlanmış karton ve malzemeler ile eğitimli elemanlarımızın ambalajlama yapması gereklidir. Tüm evinizdeki eşyalarınız kamyonetlere yüklenmeden önce aynı gün veya bir önceki gün ambalajlanmaktadır. Eğer ambalajlama ve paketleme işlemini kendiniz yapacaksanız son güne bırakmamanızı öneririz. Ürünlerin ambalajlamasını kendiniz yapmanız durumunda ambalajlama hatalarından kaynaklanacak olan zararlardan firmamız sorumlu değildir.

Taşınılacak olan eşyaların envanterinin çıkartılması nakliye sözleşmesi ve nakliye sigortası için önemlidir. Tüm nakliye sözleşmesi ve nakliye sigortalarının kopyalarının okunaklı olduğundan emin olunuz. Taşıma öncesi belirtilmeyen bazı eşyalarınız nakliye sırasında size ek maliyetler çıkarabilir. Tüm envanterin çıkarılması mutlak olarak gereklidir.

Hizmet Bölgelerimiz

Nakliyat hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçeleri

esenler nakliyat

Esenler bölgesinde evinizi uygun fiyatlara taşıma için bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

esenyurt nakliyat

Esenyurt nakliyat her türlü nakliye ihtiyacınıza cevap verebilecek nakliye hizmetimiz vardır.

sarıyer nakliyat

Sarıyer nakliyat firması olarak bu bölgede oturan vatandaşlarımıza uygun fiyata nakliye hizmetimiz vardır.

Müşterilerimiz Görüşleri

evini taşıdığımız kişilerin yorumları

Yeni evime taşınmak için hem uygun hemde kaliteli bir nakliyat firması arıyordum. Fakat ucuza bir fiyata anlaştığım "Özenver Nakliyat" nakliyat firması sahibi Ziya bey gerek şahsıma, gerek eşyalarıma büyük bir saygı göstererek kaliteli ve hesaplı taşıma gerçekleştirdiler çok memnunum. Güvenerek Tavsiye edebileceğim bir nakliye firması..

testimonial-img

İlknur Karabey

Ev Hanımı

Bağcılar da birçok ucuz fiyata nakliyat firması bulunsada çok ucuza nakliyat firmasına verip eşyalarımı riske atmak istemedim. Son olarak uygun nakliye fiyatı ve vereceği kalite hizmet ile "Özenver Nakliyat" firması ile anlaştım. Eşyalarımın ambalajlamasını yapıp evimi taşıdılar. Çok memnun kaldım.

testimonial-img

Buket Kılıçaslan

İnsan Kaynakları Müdürü

Uygun Fiyata Evden Eve Nakliyat Teklifi Alın

Hem kaliteli hemde hesaplı nakliye teklifi almak için bizi mutlaka arayın

Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat