preloader

Pzt - Paz 08:00 - 20:00

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşımacılık siz değerli müşterilerimize bu sektörde yıllarca sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetlerimiz ile son derece profesyonel bir hale geldik. Her geçen gün de bu sektörde profesyonelleşiyoruz.

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal taşımacılık olarak oldukça profesyonel olan hizmetlerimizi en uygun fiyatlarda nakliye hizmeti sunuyor ve sizler ile asla çeşitli pazarlıklar yapmayarak sizleri mağdur etmiyor ve sizleri her daim memnun ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize her daim güler yüzlülük ile hizmet ediyor ve bu saye de sizleri her zaman mutlu ediyoruz.

İstanbul'da Kurumsal Taşımacılık

İstanbul kurumsal taşımacılık firmamızın içerisinde bulunan profesyonel personellerimiz de bu sektörde oldukça tecrübe ve birikim sahibi kendini her geçen gün geliştiren ve yineleyen oldukça güvenilir personellerdir ki bu sektörde güvenilirlik son derece önemlidir. Bunun nedeni de personellerin sizlerin evinizin içerisine kadar girmesidir. Sonuçta amatör veya güvenilir olmayan bireyleri evinizde asla istemez ve bundan rahatsız olursunuz.

Bizler de bunun bilincinde olarak sizlere amatör olmayan profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sunuyoruz. kurumsal taşımacılık olarak siz değerli müşterilerimizin evlerine kadar geliyor ve gereken çeşitli sayımları itina ve büyük profesyonellik ile yapıyoruz. Bu işlemimizde kırılabilir olan eşyalarınızı ayırıyor özellikle çizilebilir olan beyaz eşyalarınızı da ayırıyoruz. Bunları ayırdıktan sonra özenle paketliyor ve taşıma işlemimize öyle başlıyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz

Nakliyat hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçeleri

esenler nakliyat

Esenler bölgesinde evinizi uygun fiyatlara taşıma için bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

esenyurt nakliyat

Esenyurt nakliyat her türlü nakliye ihtiyacınıza cevap verebilecek nakliye hizmetimiz vardır.

sarıyer nakliyat

Sarıyer nakliyat firması olarak bu bölgede oturan vatandaşlarımıza uygun fiyata nakliye hizmetimiz vardır.

Müşterilerimiz Görüşleri

evini taşıdığımız kişilerin yorumları

Yeni evime taşınmak için hem uygun hemde kaliteli bir nakliyat firması arıyordum. Fakat ucuza bir fiyata anlaştığım "Özenver Nakliyat" nakliyat firması sahibi Ziya bey gerek şahsıma, gerek eşyalarıma büyük bir saygı göstererek kaliteli ve hesaplı taşıma gerçekleştirdiler çok memnunum. Güvenerek Tavsiye edebileceğim bir nakliye firması..

testimonial-img

İlknur Karabey

Ev Hanımı

Bağcılar da birçok ucuz fiyata nakliyat firması bulunsada çok ucuza nakliyat firmasına verip eşyalarımı riske atmak istemedim. Son olarak uygun nakliye fiyatı ve vereceği kalite hizmet ile "Özenver Nakliyat" firması ile anlaştım. Eşyalarımın ambalajlamasını yapıp evimi taşıdılar. Çok memnun kaldım.

testimonial-img

Buket Kılıçaslan

İnsan Kaynakları Müdürü

Uygun Fiyata Evden Eve Nakliyat Teklifi Alın

Hem kaliteli hemde hesaplı nakliye teklifi almak için bizi mutlaka arayın

Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat