Ucuz Nakliyat Firmasına Hoşgeldiniz.

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma evden eve nakliyat hizmetinden çok daha farklıdır. Elektronik eşyaların fazla olması ev eşyalarından faklı eşyaların olması taşımaşeklini değiştirmektedir. Özellikle bazı işyerlerinde taşıma sırasında departmanların çalışması gerekmektedir. Bu durumdan dolayı ofis taşıma hizmeti deneyimli firmalar tarafından yapılmalıdır.

Ofis nakliyesini diğer hizmetlerimizde olduğu gibi ambalajlı ve sigortalı bir şeklide yapmaktayız. Taşıma öncesi sizinle beraber nakliye aşamalarını tek tek planlarız ve taşıma sırasında bu plana tümüyle uymaya çalışırız. Esnek bir yapıda olmayan firmalar eşyalara bakmaksızın tüm hizmetlerini aynı şekilde yapmaktadır. Firmamız nakliye işlerini her seferinde eşyalara ve taşınacak yerlere ve sizin isteklerinize göre yapmaktadır.

Ofisinizde bulunan elektronik eşyaların ambalajlanmasının dikkatli yapılması taşıma esnasında zarar görmemesi için çok önemlidir. Ofislerde elektronik eşyaların çokluğunu düşünürsek bu eşyaların ambalajlanarak taşınması büyük önem taşımaktadır. Öz Enver Nakliyat İstanbul ofis taşımacılığı konusunda deneyim sağlamış ve birçok başarılı nakliye hizmeti sunmuştur.

Deneyimli elemanlarımız ofisinizin bir an önce işe kaldığı yerden başlaması için mesai saati gözetmeksizin çalışmaktadır. İş yerinizin kapalı olması size maddi zarar getireceğini çok iyi biliyoruz. Taşıma sırasında kullandığımız ambalajlama malzemeleri kaliteli olup her eşyaya uygun ambalaj malzemesi kullanılmaktadır. Bilgisayarlar, çevre birimleri, mobilya, dosyalar, dolaplar gibi eşyaların paketlenmesinde elemanlarımız deneyime sahiptir. Ayrıca nakliye kamyonlarımızın için özel sunta kaplamalı olup sarsıntıları en aza indiren son teknoloji amortisör sistemimiz vardır.

placeholder

placeholder