preloader

Pzt - Paz 08:00 - 20:00

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı işlemlerinde nakliyat firmanızın size sağladığı hizmetlerin önemi fazlasıyla büyük bir yer tutmaktadır. Bu hizmetler ofis eşyalarınızın mümkün olan en güvenli ve özenli biçimde taşınmasını sağlar. Ofis eşyalarınızın taşınmasında taşıma personelinin tecrübesi de önemli bir noktadır.

İşyeri Taşıma

İşyeri taşınma sürecinde eşyalarınızın herhangi bir şekilde hasar almaması nakliyat firmanızın profesyonel bir ekipten oluşması ve size sunacakları ekipmanların bu iş için uygun olması önemli bir noktadır.

Ofis Nakliyesi: Ofis Taşımada Paketleme İşlemi

Ofis eşyalarınızın düzenli ve güvenli taşınma sürecinde en önemli noktalardan biri de eşyalarınızın doğru ve düzgün bir biçimde paketlenmesidir. Ofis taşımacılığında paketleme süreci eşyalarınızın kırılganlık ve çizilebilirlik durumları göz önünde bulundurularak mümkün oldukça özenli bir biçimde gerçekleştirilir ve paketlenir. Siz de bu paketleme sürecinde oluşabilecek yorgunluk ve stres gibi durumlardan tamamen kurtulmuş olusunuz ve eşyalarınızın güvenli bir biçimde taşınmasını sağlarsınız.

Ucuza Ofis Taşıma

Kırılan ya da çizilen eşyaların hasar alama nedenlerinden en önemlisi ucuza alınmış bir nakliyat firmasın ile yanlış taşıma süreci geçirmiş olmalarıdır. Ofis eşyalarının kamyonlara yerleştirilmesi sırasında dikkat edilecek önemli nokta önceden ofiste bulunan eşyaların bir genel kontrolden geçirilerek hangi eşyaların önce nakliyat aracına yüklenmesi doğrultusunda bir rapor çıkarılmasıdır. Bu şekilde ofis taşıma ile birlikte doğru yerleştirme sağlanabilir.

Hizmet Bölgelerimiz

Nakliyat hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçeleri

esenler nakliyat

Esenler bölgesinde evinizi uygun fiyatlara taşıma için bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

esenyurt nakliyat

Esenyurt nakliyat her türlü nakliye ihtiyacınıza cevap verebilecek nakliye hizmetimiz vardır.

sarıyer nakliyat

Sarıyer nakliyat firması olarak bu bölgede oturan vatandaşlarımıza uygun fiyata nakliye hizmetimiz vardır.

Müşterilerimiz Görüşleri

evini taşıdığımız kişilerin yorumları

Yeni evime taşınmak için hem uygun hemde kaliteli bir nakliyat firması arıyordum. Fakat ucuza bir fiyata anlaştığım "Özenver Nakliyat" nakliyat firması sahibi Ziya bey gerek şahsıma, gerek eşyalarıma büyük bir saygı göstererek kaliteli ve hesaplı taşıma gerçekleştirdiler çok memnunum. Güvenerek Tavsiye edebileceğim bir nakliye firması..

testimonial-img

İlknur Karabey

Ev Hanımı

Bağcılar da birçok ucuz fiyata nakliyat firması bulunsada çok ucuza nakliyat firmasına verip eşyalarımı riske atmak istemedim. Son olarak uygun nakliye fiyatı ve vereceği kalite hizmet ile "Özenver Nakliyat" firması ile anlaştım. Eşyalarımın ambalajlamasını yapıp evimi taşıdılar. Çok memnun kaldım.

testimonial-img

Buket Kılıçaslan

İnsan Kaynakları Müdürü

Uygun Fiyata Evden Eve Nakliyat Teklifi Alın

Hem kaliteli hemde hesaplı nakliye teklifi almak için bizi mutlaka arayın

Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat