Ucuz Nakliyat Firmasına Hoşgeldiniz.

Parça Eşya Taşıma

Eşyalarınız taşırken en önemli önceliğimiz güvendir. Çünkü biliyoruz ki bir eşyadan çok daha fazlasını taşıyoruz. Eşyalarınız maddi değerleri kadar manevi değerleri de bizim için çok önemlidir. Bundan dolayı İstanbul parça eşya taşıma hizmetlerinde eşyanızın değeri ne olursa olsun maksimumum özen ve dikkatle eşyalarınızı taşırken elimizden olmayan ve dış etkenlerden kaynaklanabilecek her türlü sorun işin eşyalarınız tüm taşıma süreçleri boyunca sigortalanmaktadır.

Ve bu sigortalama işlemi birçok firma gibi lafta kalmamaktadır. Taşıma öncesinde hem sigorta belgelerini imzalayıp hem de taşıma konusunda siz verdiğimiz sözler içinde bir sözleşme imzalamaktayız. Yani yaptığımız her işlemde tüm kanun ve yasalara harfiyen uymaktayız.

Eşya sayınız kaç adet olursa olsun ister kısa mesafe ister uzun mesafe olsun sigorta işlemleri aynı ciddiyet ve titizlikle yapılacağından emin olabilirsiniz. Bu iş bir ekip işidir ve bize verdiğiniz güven sonucu alanında deneyimli ve profesyonel ekiplerimizle ve taşıma esnasında tüm taşıma belgelerine sahip bakımları düzenli aralıklarla yapılmış araçlarla parça eşya taşıma işleriniz bizimle en iyi şekilde gerçekleşecektir.

placeholder

placeholder