preloader

Pzt - Paz 08:00 - 20:00

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer nakliyat firmaları sayesinde Sarıyer’de oturan ve burada bu hizmete ihtiyaç duyan kişiler alacakları güvenilir hizmet sayesinde hem kendini şanslı hissedecek hem de eşyalarına verilen değeri son derece anlamış olacaktır. Sarıyer nakliye firmaları ile taşınma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler öncelikle firmaları araştırmak ve onların güvenilir olup olmadıklarını anlamak isteyeceklerdir. Bunun için de gerekse firmaların kendilerine ait olan resmi web sitelerinden gerekse farklı web sitelerinden yararlanabilirler. Firmalar ile iletişim kurmak için isterseniz adreslerini isterseniz de telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Sarıyer Evden Eve

Sarıyer nakliyat firmaları ile yapacak olduğunuz görüşmeler esnasında fiyatlar sizi son derece mutlu edecektir. Özellikle fiyatların cazip oluşu ve bunun yanı sıra eşyalarınıza gösterilen özenin farkına varacaksınız. Eşyalarınız taşıma işlemi sırasında kullanılacak olan araçlara yerleştirilmeden önce güvenlik tedbirleri için sarılmaktadır. Herhangi bir eşyanızın herhangi bir yerinde en ufak bir deformasyon yaşanmaması için yapılması gereken en önemli şey de eşyaları titizlik ile güvenlik önlemlerinden geçirmektir.

Evden eve nakliyat taşıma işlemleri yanında, işyeri taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, ofis taşımacılığı, komple eşya taşınması gibi çeşitli faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Firmamız tarafından, hem ev eşyalarımızın hem de işyeri eşyalarınızın özenle ve programlı şekilde taşınması sağlanmaktadır. Tüm taşımacılık faaliyetlerimizde sigortalı evden eve nakliyat taşıma ve işyeri taşıması esaslarımız uygulanmaktadır. Sigortalı evden eve nakliyat taşıma kapsamına tüm işlemlerimiz girmektedir. Ev ve işyerlerinin taşınması, şehir içi evden eve nakliyat taşıma, şehirlerarası nakliyat taşıma faaliyetlerimiz, sigorta kapsamındadır.

Sarıyer Nakliyat Taşıma

Sarıyer nakliyat taşıma kapsamında, firmamızın eşyaları ilk olarak adrese gelmesi ve teslim almasından itibaren, sigortamız kapsamında olduğunu belirtelim. Adresinize ekiplerimiz gelir ve eşyalarınızı sınıflandırır. Bundan sonra, hasarsız taşınması için gerekli malzemelerle muhafazası ve kutulanması sağlanır. Araçlarımızla, deneyimli sürücülerimizle özenle taşınır. Her tedbir alınmasına rağmen, eşyaların hasar görmesi durumunda sigortalı taşıma esaslarımız devreye girmektedir. Firmamızın sigorta kapsamında müşterilerine tazmin yapmasının amacı, müşterilerimizin mağdur olmasını önlemek istemesidir.

Yeni adrese gelindiğinde, eşyaların personelimiz tarafından taşınması ve yerleştirilmesi işlemleri yapılır. Ekibimizde bulunan teknisyenlerimiz elektronik eşyaların, marangozlarımız ise mobilyaların sökülmesini ve yeniden yerleştirilmesini sağlar. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerimiz sizin yorulmamanızı sağlar. Siz birkaç parça özel eşyanızı alarak, çantanızı alarak yeni adresinize içiniz rahat şekilde geçebilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken firmamızı beklemektir.

Sarıyer nakliyat evden eve nakliye firmaları ile iletişim kurabilmek için web sitelerini kullanabilir ve burada firmaların referanslarını inceleyebilirsiniz. Buna ek olarak bir de taşıma işlemi esnasında yapılan işlemleri okuyabilirsiniz. Firma ile görüşmeye gitmeden önce ya da kafanızda bir firma belirlemeden önce ufak çaplı bir araştırma yapmanız sizin için yeterli olacaktır.

Hizmet Bölgelerimiz

Nakliyat hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçeleri

esenler nakliyat

Esenler bölgesinde evinizi uygun fiyatlara taşıma için bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

esenyurt nakliyat

Esenyurt nakliyat her türlü nakliye ihtiyacınıza cevap verebilecek nakliye hizmetimiz vardır.

sarıyer nakliyat

Sarıyer nakliyat firması olarak bu bölgede oturan vatandaşlarımıza uygun fiyata nakliye hizmetimiz vardır.

Müşterilerimiz Görüşleri

evini taşıdığımız kişilerin yorumları

Yeni evime taşınmak için hem uygun hemde kaliteli bir nakliyat firması arıyordum. Fakat ucuza bir fiyata anlaştığım "Özenver Nakliyat" nakliyat firması sahibi Ziya bey gerek şahsıma, gerek eşyalarıma büyük bir saygı göstererek kaliteli ve hesaplı taşıma gerçekleştirdiler çok memnunum. Güvenerek Tavsiye edebileceğim bir nakliye firması..

testimonial-img

İlknur Karabey

Ev Hanımı

Bağcılar da birçok ucuz fiyata nakliyat firması bulunsada çok ucuza nakliyat firmasına verip eşyalarımı riske atmak istemedim. Son olarak uygun nakliye fiyatı ve vereceği kalite hizmet ile "Özenver Nakliyat" firması ile anlaştım. Eşyalarımın ambalajlamasını yapıp evimi taşıdılar. Çok memnun kaldım.

testimonial-img

Buket Kılıçaslan

İnsan Kaynakları Müdürü

Uygun Fiyata Evden Eve Nakliyat Teklifi Alın

Hem kaliteli hemde hesaplı nakliye teklifi almak için bizi mutlaka arayın

Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat