preloader

Pzt - Paz 08:00 - 20:00

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi nakliyat konusunda yıllardır çalışmış olduğu ve deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet veren firmamız, sonuna kadar güvenebilirsiniz. Bu konuda her türlü işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi başarıyoruz.

Şehiriçi evden eve nakliyat denildiği zaman her zaman için çok detaylı bir iş gelmektedir ve biz de bu hassasiyet ve özellikle uyaran kurumsal olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Kurumsal olmamızın yanı sıra, sizlere her zaman için müşteri memnuniyetini kazandırırken aynı zamanda da her zaman için dostane yapımızda sizlerin eşyalarınızı doğru ve düzenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Öncelikle sizlerin müşteri hizmetlerimizi aradığınız zaman, hemen gerekli çözüm yolları hazırlanmaktadır. Firmamız tarafından yönlendirilmiş olan ekspertiz personelimiz gerekli şekilde kontrolleri yapmaktadır. Bu şekilde de planlama ve programlama işlemleri yapılmaktadır.

Hizmet Bölgelerimiz

Nakliyat hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçeleri

esenler nakliyat

Esenler bölgesinde evinizi uygun fiyatlara taşıma için bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

esenyurt nakliyat

Esenyurt nakliyat her türlü nakliye ihtiyacınıza cevap verebilecek nakliye hizmetimiz vardır.

sarıyer nakliyat

Sarıyer nakliyat firması olarak bu bölgede oturan vatandaşlarımıza uygun fiyata nakliye hizmetimiz vardır.

Müşterilerimiz Görüşleri

evini taşıdığımız kişilerin yorumları

Yeni evime taşınmak için hem uygun hemde kaliteli bir nakliyat firması arıyordum. Fakat ucuza bir fiyata anlaştığım "Özenver Nakliyat" nakliyat firması sahibi Ziya bey gerek şahsıma, gerek eşyalarıma büyük bir saygı göstererek kaliteli ve hesaplı taşıma gerçekleştirdiler çok memnunum. Güvenerek Tavsiye edebileceğim bir nakliye firması..

testimonial-img

İlknur Karabey

Ev Hanımı

Bağcılar da birçok ucuz fiyata nakliyat firması bulunsada çok ucuza nakliyat firmasına verip eşyalarımı riske atmak istemedim. Son olarak uygun nakliye fiyatı ve vereceği kalite hizmet ile "Özenver Nakliyat" firması ile anlaştım. Eşyalarımın ambalajlamasını yapıp evimi taşıdılar. Çok memnun kaldım.

testimonial-img

Buket Kılıçaslan

İnsan Kaynakları Müdürü

Uygun Fiyata Evden Eve Nakliyat Teklifi Alın

Hem kaliteli hemde hesaplı nakliye teklifi almak için bizi mutlaka arayın

Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat