preloader

Pzt - Paz 08:00 - 20:00

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli nakliyat firmamız taşınmak ister yakın mesafe olsun ister uzak oldukça sıkıntı yaratan bir süreçtir. Bu süreci daha kolay ve kaygısız geçirmenin yolu ise Şişli Nakliyat firmaları ile anlaşmanız sonucunda gerçekleşir. Evden eve nakliye firmaları sadece eşyalarınızı bir yerden bir yere nakletmez. Eşyanızın güven için de taşınması yerine hasarsız olarak teslimi ve bu teslimatı yerine getirirken size de zaman kazandırır. Böylelikle gereksiz yere taşınma işlemleri ile zaman kaybetmeyerek daha önemli işlerinizi rahatlıkla ve kaygı taşımadan yapabilme olanağını da size sunar.

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli evden eve nakliyat firmaları sayesinde tüm taşınma yükünüzden kurtulursunuz. Böylelikle taşınmanın stresi üzerinizden kalkar. Bu işlemlerinizde doğabilecek olan her sorun ile nakliye firması birebir ilgilenerek size hiçbir olumsuz durum yaşatmaz. Olası kaza gibi durumlara karşı da sigortalı taşınan eşyalarınız sayesinde de mağduriyet yaşamanızın önüne geçilir. Firmamızda ki personeller eğitilmiş işe başvurularında birçok ayrıntıya bakılarak karar verilmiş saygı ve hoşgörü sahibi kişilerden oluşmaktadır.

Şişli Taşımacılık, başta Şişli olmak üzere istanbulun tüm ilçeleri ile tüm Türkiye geneline başarılı nakliye hizmeti vermiş hizmette en kaliye ve standardı yakalamıştır. Şişli taşımacılık şirketleri olarak taşıma firmaları listesinde en zirvede olan firmamız bu başarısını kalitesinden ödün vermemeye, işini seve seve yapmaya, kadrosu ve müşterisi ile uyum içinde çalışmaya borçludur.

Şişli Evden Eve

Taşınmak istediğiniz yer şehir içi ya da şehir içi olsun tüm mesafelere sıkıntısız şekilde nakliye işlemeleriniz gerçekleştiren Şişli Nakliyat ofis taşımacılığı firmaları, bu hizmetleri karşılığında sizden ödemeniz için bir bedel talebinde bulunur. Bu bedel hesaplanırken birçok kıstas fiyatta önem kazanıyor. Özellikle asansör taşımacılığı bu anlamda bir avantaj olup, asansör hizmetinin de taşımacılığın yapılabilmesi için yeterli olması gerekir. Bunun yanı sıra eşyalarınız için ücretsiz eksper hizmeti sunularak belli bir fizibilite raporu çıkarılır. Bu rapor doğrultusunda son fiyat belirlenir. İstemiş olduğunuz ek hizmetler ya da özel olarak korunmasını talep ettiğiniz eşyanız var ise bu da fiyatlandırma içerisine eklenerek son ödeme tutarı belirlenir. Böylelikle belirlenen günde eşyalarınız güven içinde talep ettiğiniz yere itina ile taşınır.

Hizmet Bölgelerimiz

Nakliyat hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçeleri

esenler nakliyat

Esenler bölgesinde evinizi uygun fiyatlara taşıma için bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

esenyurt nakliyat

Esenyurt nakliyat her türlü nakliye ihtiyacınıza cevap verebilecek nakliye hizmetimiz vardır.

sarıyer nakliyat

Sarıyer nakliyat firması olarak bu bölgede oturan vatandaşlarımıza uygun fiyata nakliye hizmetimiz vardır.

Müşterilerimiz Görüşleri

evini taşıdığımız kişilerin yorumları

Yeni evime taşınmak için hem uygun hemde kaliteli bir nakliyat firması arıyordum. Fakat ucuza bir fiyata anlaştığım "Özenver Nakliyat" nakliyat firması sahibi Ziya bey gerek şahsıma, gerek eşyalarıma büyük bir saygı göstererek kaliteli ve hesaplı taşıma gerçekleştirdiler çok memnunum. Güvenerek Tavsiye edebileceğim bir nakliye firması..

testimonial-img

İlknur Karabey

Ev Hanımı

Bağcılar da birçok ucuz fiyata nakliyat firması bulunsada çok ucuza nakliyat firmasına verip eşyalarımı riske atmak istemedim. Son olarak uygun nakliye fiyatı ve vereceği kalite hizmet ile "Özenver Nakliyat" firması ile anlaştım. Eşyalarımın ambalajlamasını yapıp evimi taşıdılar. Çok memnun kaldım.

testimonial-img

Buket Kılıçaslan

İnsan Kaynakları Müdürü

Uygun Fiyata Evden Eve Nakliyat Teklifi Alın

Hem kaliteli hemde hesaplı nakliye teklifi almak için bizi mutlaka arayın

Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat