preloader

Pzt - Paz 08:00 - 20:00

ÖZENVER NAKLİYAT

Özenver Evden eve nakliyat firması olarak eşyaların taşınma sürecinde güvenliği mutlaka ön planda tutan uzman ve profesyone kodromuz ile hizmetinizdeyiz. Nakliyat sekötründe kalıcı olmanın birinci kuralı uzman personel kaliteli ekipmanlar kullanmaktayız. Firmamız açıldığı andan itibaren en yüksek kalitede hizmet veren, yenilikçi çalışmaları takip etmektedir. Ev taşıma işleri çok zor ve zahmetli olan işlerin en başında yer almaktadır. Biz ÖZENVER Nakliyat olarak sizlere bu konuda destek oluyoruz.

Nakliyat firması olarak sektörde bulunan firmalar içinde en güvenilir firmalar arasında olduğunu veridiği hizmetler ile ispatlamıştır. Sizlerin talep etmesi üzerine evinize gelir ve eşyaların hiçbir şekilde zarar görmemesi için ambalajlama yapar ve taşırız. Verilen hizmetlerden dolayı memnun kalmanız için tüm ekibimiz ile sonuna kadar çalışacağımızdan endişeniz olmasın. Sizin memnuniyetiniz bizim için birinci sıradadır.

Biliyor musunuz ?

Biz nasıl çalışırız ?

Taşıma işlemleri yapacağınız zaman dikkat etmeniz gereken bazı önemli unsurlar vardır. Nakliye sigortası, taşınması gereken eşyaların yol boyunca oluşabilecek kazada zarar ve ziyan söz konusu ise bu durumların karşılandığı, tüm ortaya çıkacak zarar ve ziyanın ödenmesi gereken bir sigortadır. Tabi bu sigorta işlemleri sizlere ek maliyetler de getirmektedir. Eşyalarınızı sigortalanması ile eşyalarınızın güvenini tam olarak sağlanmış olmazsınız. Bu sebeple eşyalarınıza sizin gösterdiğiniz kadar değer veren bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Kısaca özetlemek gerekirse taşıma işlemleri için alanında deneyimli ve profesyonel hizmet veren ÖZENVER nakliyat ile çalışırsanız eşyalarınız sizin göstereceğiniz dikkaten daha dikkatli bir şekilde taşınacaktır.

Taşıma fiyatları eşyalar taşınmadan önce sizler ile konuşulur ve en uygun olacak şekilde ayarlanır. Ancak eşyaların çok olması ya da yolun uzak olması gibi hallerde farklı ücretler çıkabilir. Sonuç ne olursa olsun firmamızın ilk prensibi eşyalarınızın hasarız bir şekilde yerine ulaştırılmasıdır.

Hizmet Bölgelerimiz

Nakliyat hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçeleri

esenler nakliyat

Esenler bölgesinde evinizi uygun fiyatlara taşıma için bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

esenyurt nakliyat

Esenyurt nakliyat her türlü nakliye ihtiyacınıza cevap verebilecek nakliye hizmetimiz vardır.

sarıyer nakliyat

Sarıyer nakliyat firması olarak bu bölgede oturan vatandaşlarımıza uygun fiyata nakliye hizmetimiz vardır.

Müşterilerimiz Görüşleri

evini taşıdığımız kişilerin yorumları

Yeni evime taşınmak için hem uygun hemde kaliteli bir nakliyat firması arıyordum. Fakat ucuza bir fiyata anlaştığım "Özenver Nakliyat" nakliyat firması sahibi Ziya bey gerek şahsıma, gerek eşyalarıma büyük bir saygı göstererek kaliteli ve hesaplı taşıma gerçekleştirdiler çok memnunum. Güvenerek Tavsiye edebileceğim bir nakliye firması..

testimonial-img

İlknur Karabey

Ev Hanımı

Bağcılar da birçok ucuz fiyata nakliyat firması bulunsada çok ucuza nakliyat firmasına verip eşyalarımı riske atmak istemedim. Son olarak uygun nakliye fiyatı ve vereceği kalite hizmet ile "Özenver Nakliyat" firması ile anlaştım. Eşyalarımın ambalajlamasını yapıp evimi taşıdılar. Çok memnun kaldım.

testimonial-img

Buket Kılıçaslan

İnsan Kaynakları Müdürü

Uygun Fiyata Evden Eve Nakliyat Teklifi Alın

Hem kaliteli hemde hesaplı nakliye teklifi almak için bizi mutlaka arayın

Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat
Ambalajlı Evden Eve Nakliyat